USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine Deshaies Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine

ex. Bungalow D'une Chambre A Deshaies A 850 M De La Plage Avec Vue Sur La Mer Piscine Partagee Et Jardin Clos

Vroegtijdige boeking
2026-08-31
2026-09-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

16

Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in de kamers

 Zwembad

Buitenzwembad

 Kindvriendelijk

Ledikanten/ Babybedden

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Deze 100 m² Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine is gelegen binnen 6 minuten lopen van Beach Ferry en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.

Gasten de Jardin botanique de Deshaies 4 km verder vinden en het centrum van Deshaies binnen 30 minuten te voet bereiken. Het vakantiehuis vindt u op een klein stukje lopen van Plage Leroux.

De 2-badkamer villa biedt uitzicht op de tuin aan. Tot de badkamerfaciliteiten van de woning behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

De villa biedt koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven in een complete keuken. Stade Grill ligt op een korte afstand van Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine en verwent gasten met gerechten uit de Cajun & Creoolse keuken. Fond Heliot busstation bevindt zich op slechts 5-minuten wandelafstand van Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving. Deze accommodatie heeft een terras om op te ontspannen na een drukke dag, samen met een buitenzwembad.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Beach Ferry
    700 m
  • Plage de Petite Anse
    1,9 km
  • de Jardin botanique de Deshaies
    1,4 km
  • Plage Leroux
    1000 m
  • Caraibe Evasion
    2,6 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet
    47 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Rookdetectors

Horeca

  • Elektrische waterkoker

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Terras
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Ledikanten/ Babybedden

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 16:30 tot 20:00
Uitchecken: van 11:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Hoeveel kost het om Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine te boeken?

    De gemiddelde prijs in Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine is $330. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op.
  • Vind ik openbaar vervoer naast Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine?

    De dichtstbijzijnde bushalte is Fond Heliot en deze bevindt zich binnen 5 minuten lopen vanaf Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine.
  • Welke restaurants in de buurt van Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine kun je aanbevelen?

    Gasten van Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine kunnen eten in Stade Grill restaurant, dat Cajun & Creoolse gerechten serveert.
  • Welke betaalmethoden worden door Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine ondersteund?

    Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine accepteert betalingsmethoden zoals Visa en Carte Bleue.
  • Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?

    Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
  • Biedt Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine een mooi uitzicht?

    Gasten van Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine hebben uitzicht op de tuin.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-31
2026-09-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Bungalow Romantique A Deshaies + Piscine, Guadeloupe

Allee De Lacoque 555 Canton De Sainte-Rose-1, Basse-Terre, Deshaies, Guadeloupe

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved